oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Havlíčkův Brod - Otrokovice 32:17

Havlíčkův Brod - Otrokovice
V úvodu zápasu házenkářky Otrokovic vedly 2:1 ale to bylo vše, co jim domácí hráčky v průběhu utkání dovolily. Po poločase se sice ještě zdálo, že by mohli hostí zápas zdramatizovat ale domácí hráčky to nedopustily. Zvláště v rozmezí 16 zž 22 minuty je přehrávaly ve všech herních činnostech a po zásluze zvítězily. Jiskra tentokrát začala dobře, od stavu 5:2 až do konce prvního poločasu si udržovala pětibrankový náskok. Před skvělou gólmankou Ulrichovou fungovala bezchybně obrana. Důležitý gól na 13:7 předvedla po technické parádě Plachá. Střelecky zářila Šrámková, která dala úvodní čtyři branky. Po přestávce házenkářky Jiskry ještě přidaly na tempu, chvílemi si doslova vychutnávaly pořádně děravou obranu Otrokovic. Zajímavostí je, že v rozmezí pár minut se prosadila důležitými dvěma brankami nejmladší hráčka, dravá dorostenka Marta Plachá a k ní se v zápětí připojila třemi úspěšnými trefami pro změnu ta nejzkušenější Monika Musilová. „Tentokrát dávám jedničku celému týmu, nebyla hráčka, které by to nešlo. Získali jsme nesmírně důležité body, je třeba se od tohoto úspěchu odpíchnout, zbavit se předchozí nervozity a získat do dalších bojů tolik potřebné sebevědomí,“ zářil dobře naladěný brodský kouč David Kučera.

Otrokovice - Huráňová 4,Brandová 4/2,Remešová 2,Manclová 2,Hájková 2/1,Minaříková 1,Machovská 1,Janů 1

Havlíčkův Brod - Kafková 7,Šrámková 6,Plachá 4,Herzánová 3,Krejcarová 3,Musilová 3,Kolesová 2,Kopicová2 ,Pecková 1,Kašpírková 1.