oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

HC Dukla Praha SCM - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:32(18:15)

37 : 32
Do zápasu s Havl.Brodem nastoupila Dukla SCM tentokrát bez členů "A" týmu v sestavě, utkání odehrála ve stejném složení v jakém nastupuje v první lize staršího dorostu. Ti se zprvu starších hráčů Jiskry snad zalekli, protože začátek zápasu se jim vůbec nepovedl. Hosté si brzy vytvořili místy až pětibrankový náskok (2:7) a vypadalo to, že Duklu bez extraligových opor zvládne. Jenomže domácí zbraně nesložili, postupně hru vyrovnali a na konci prvního poločasu už dokonce vedli o dvě branky, 16:14. Ve druhém poločase byli již dukláci jasně lepším týmem a ukázali, že výkon z kraje prvního poločasu byl jen krátký výpadek. Neustále se soupeři vzdalovali, rozdíl ve skore byl až osmigólový. Jiskře se pak díky nedisciplinovanosti a nevyhranosti mladých domácích hráčů podařilo konečný výsledek ještě kosmeticky upravit, navíc už ale nestačili.