oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Havlíčův Brod urval dva body v zápase s Kolínem

28 : 31
V Ledečské sportovní hale se utkali tradiční rivalové. Tentokrát Kolín jako domácí a Jiskra Havl.Brod v roli hostí.Dle předpokladu se hrála vyrovnaná házená. Broďáci však nechtěli nechat nic náhodě tak tentokráte dobře bránili a v osmé minutě vedli 1:4. Běnem čtyř minut bylo vyrovnáno a pak to bylo jako na houpačce. Jednou vedl Kolín, jednou Brod a do poločasu stále stejná písnička. Poločas skončil 15:15. Ten druhý začal lépe Kolín, ale Jiskra stále stačila kontrovat. Ještě deset minut před koncem byl stav 25 : 25. Pak se začali lépe prosazovat Brodečtí a vždy na jednu branku Kolína odpovídali dvěma a tak to bylo až do konce 28 : 31. Kolín srazilo především nepromněňování jasných gólových příležitostí, zejména v rozhodující fázi zápasu na brankaři Dočkalovi dvakrát ztroskotal Pazdera.