oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Brrod - Louny 28:32

28 : 32
V 9. kole 2. ligy házené odjížděli lounští házenkáři k soupeři do Havlíčkova Brodu. Do týmu se zapojil po zranění i Ondra Landa, naopak kvůli trestu z minulého kole chyběl Ondra Knobloch. Domácí postrádali Jana Matějů a Tomáše Zicha. Jan Matějů už si na podzim zcela jistě nezahraje (křížové vazy kolena).
Lounští házenkáři šli hned od počátku zápasu do vedení a již v polovině prvního poločasu vedli o 6 branek 8:14. Domácím se nedařilo střelecky a bylo i trochu smůly, když Rezek několikrát orazítkoval tyče, ale do černého to nebylo. Do poločasu se však přeci podařilo domácím snížit na rozdíl 4 branek. Havlíčkův Brod, který vzhledem k postavení v tabulce potřeboval body, však ve druhém poločase statečně bojoval a snažil se o zvrat. Obě spojky domácích nastříleli dohromady 16 branek a lounští házenkáři občas nevěděli, jak je ubránit. Dokonce se Jiskře podařilo snížit skóre na pouhé 2 branky, ale Louny si svojí zkušeností vítězství nenechali vzít a zaslouženě v tomto zápase zvítězili.