oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Brod - Slavia Praha 28:40

28 : 40
Jak již bývá zvykem, po slabším vstupu do soutěže se Slavia rozehrává a pomalu se dostává na špičku tabulky. Tentokrát zvítězila v Havlíčkově Brodě. Začátek zápasu byl vyrovnaný, když se v této fázi hrála především útočna a rychlá házená (4.min 3:4!). Poté se hostům podařilo odskočit až na rozdíl tří branek, což byl pokyn pro domací udělat nějakou změnu. Sáhli k osobní obraně rozehrávače hostí Faycala, což se jim začalo osvědčovat a těsně před poločasem se ujali vedení 16:15. Hosté však za poslednich 70 vteřin vstřelili tři branky a šli do vedení 16:18. Začátek 2.poločasu byl stejný jako konec prvního. Hosté odskočili zásluhou rychlých útoků na 16:22 a domáci nevěděli co hrát. V 50.minutě byl stav utkani 21:30 a bylo rozhodnuto.