TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

1.LIGA mladších dorostenek (předehrávané 14.kolo)

1.LIGA mladších dorostenek (předehrávané 14.kolo)

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod –Lokomotiva Cheb 55:8  (23:5)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu – Křenková J. 1/1, Jarošová G. 3/3 - Špásová G. 6, Slavětínská I. 5, Capouchová M. 3/1,            Kutlvašrová J. 7, Honzárková A. 2, Brožová E. 4., Beránková K. 7, Součková M. 11, Bouchnerová M. 4, Pelikánová V. 2.

Sestava a branky Chebu – Musilová N., Gregorová P. – Filipová Z. 5/2, Lhotáková F., Marjánková K. 1, Otradovcová B., Strmisková L. 2, Vystydová E., Sláčíková B.

 

Jarní polovinu ligy mladších dorostenek odstartovalo pro Havlíčkův Brod utkání s týmem Chebu. Byl to souboj prvního s posledním po podzimu a podle toho i celé utkání dopadlo.

Domácí tým k tomuto utkání přistoupil zodpovědně a nemínil nic podcenit. Soupeř mu navíc ulehčil tím, že přijel k utkání pouze s hráčkami do pole a dvěma brankářkami. O vítězi tohoto utkání nebylo od začátku do konce pochyb. Do střelecké listiny se za domácí dokonce zapsaly i obě brankářky, které byly úspěšné ze sedmimetrových hodů. Gábina Jarošová po svém vstupu do branky držela neprůstřelnost celých 38 minut a až po té inkasovala ze sedmičky.

Hráčkám v tomto utkání není co vytknout. Soupeře nepodcenily a do všeho šly naplno. V utkání jsme si vyzkoušeli několik obran i útočných kombinací. Celkově spokojenost.

K dalšímu utkání jedou dorostenky 14.2. do Plzně a 22.2. do Prahy k utkání se Sokolem Kobylisy.

 

David Kučera 

Žádné komentáře