TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Minižákyně 6 + 1

Sedmé místo na turnaji ve Veselí.
Ve dnech 4.-6.12.2009 se naše družstvo minižákyň zúčastnilo již XIII. ročníku Mikulášského turnaje ve Veselí nad Moravou. Za účasti deseti družstev odehrála naše děvčata ve třech dnech se střídavými úspěchy celkem devět náročných utkání. Velkým stínem tohoto turnaje bylo ovšem těžké zranění do té doby nejlepší hráčky a střelkyně našeho družstva Barbory  Klempířové, které nás postihlo v průběhu turnaje. Tato nepříjemná událost společně s onemocněním Anety Holcmanové, kdy obě hráčky byly nuceny v sobotu večer odcestovat zpátky domů, se negativně projevila na psychice, a tím i na výkonu družstva ve zbylých utkáních. Proto je možné 7. místo, které děvčata obsadila v konečném hodnocení turnaje, považovat za pěkný úspěch. Celkový vítězem turnaje se stalo družstvo Háje Praha, před TJ Kordárna Velká nad Veličkou a DHC Plzeň. Nejužitečnější hráčkou našeho družstva byla při závěrečném ceremoniálu vyhlášena po výborném výkonu v celém turnaji brankářka Adéla Zychová.
Závěrem ještě jednou k nešťastnému zranění Báry Klempířové. Bára se hned v neděli podrobila operaci zlomeného kotníku a teď ji čeká dlouhá doba léčení a rekonvalescence, proto ji celé družstvo včetně trenérů přeje brzké uzdravení a všichni budeme věřit, že se Bára mezi námi objeví zpátky co nejdříve.

Výsledky našeho družstva:
DHC Plzeň 1:7
Velká nad Veličkou 2:2
ŠKP Bratislava 8:3
Veselí nad Moravou 5:1
Otrokovice 1:4
Junior Zlín 4:8
Písek 1:6
Ivanka pri Dunaji 10:1
Háje Praha 1:4

Sestava a branky:

Zychová -Klempířová 9, Bucherová 8, Raušová 7, Pavlišová 4, Holcmanová 2, Ďásková 1, Hubáčková 1, Fikarová 1, Palásková, Pavlasová, Henková.

Žádné komentáře