TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Výsledky

Minižákyně 6 + 1

Další díl podzimní sezóny se uskutečnil v Pardubicích.
 Další mistrovský turnaj minižákyň se uskutečnil v neděli 25.10.2009 v tělocvičně Základní školy Erno Košťála Pardubice-Dubina. S ohledem na rozměry tělocvičny, které jsou zde 32 x 16 m, došlo k dohodě všech trenérů a házená se hrála netradičně v počtu 5 + 1. Tradičně se ovšem turnaje zúčastnila všechny čtyři družstva, která se již spolu utkala letos na podzim počtvrté - tedy H. Brod A a B, Pardubice a Ledeč nad Sázavou.
 Děvčata z našeho A družstva neponechala hned od začátku nic náhodě a všechny tři zápasy zvládla bez problémů, za což je možné všechny holky bez výjimky pochválit. Některé  z nich se postupně vystřídaly i v brance, takže hra měla tentokráte i díky menším rozměrům tělocvičny opravdu spád a tempo.
 Holčiny z  B družstva také prokázaly velkou snahu a bojovnost, která sice nepřinesla žádné vítězství na hřišti, ale předvedená hra již snesla na jejich věkovou kategorii přísnější měřítko. A i když to byl od „béčka“ také velmi kolektivní výkon, tak bych vyjímečně vyzdvihnul z tohoto družstva hru Anetky Holcmanové, ze které nám roste, pokud jí vydrží dosavadní chuť a nadšení, opravdu velká házenkářka.

A ještě trocha statistiky:

HB A - Pardubice 22:4
           - Ledeč nad Sázavou 12:9
           - HB B 9:6

HB B - Ledeč nad Sázavou 5:16
          - Pardubice 8:9
          - HB A 6:9

Sestavy a branky:

HB A - Zychová  - Klempířová 18, Raušová 8, Bucherová 8, Hubáčková 4, Ďásková 4, Pavlasová 1, Pavlišová, Kučerová.

HB B - Palásková - Holcmanová 7, Rezlerová 5, Fikarová 3, Krajmerová 2, Peczi 1,  Henková 1, Jojdová, Novotná, Doležalová
 

Žádné komentáře