TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

ženy 13.kolo

 1.LIGA žen (13.kolo)

Sokol Poruba - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:13  (15:6)

Sestava  a branky Poruby: Fasorová S., Vavříková P. - Mýlková B. 6, Lešková A., Baránková P. 2, Drobcová K. 2, Galzerová A. 1, Holická A. 4, Adámková P. 3, Ficová M. 2, Malachovská J. 3, Hradilová L., Richvalská K. 4, Oroszová M. 6.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu Ulrichová M., Brožková K., - Stejskalová K., Kolesová L. 2, Kafková L. 2, Neubauerová Ž. 1, Pecková L. 2, Kopicová P. 4, Krejcarová V. 1, Pešková M., Pechová V., Herzánová E., Šrámková Š. 1

 

TRAPAS. To je slovo, které vystihuje celý náš výkon v Porubě. Domácí hráčky byly po všech stránkách lepším týmem a doslova nás rozdrtily.

Havlíčkův Brod se držel pouze prvních 15 minut, kdy ještě nedělal chyby a pozorně bránil. Velkou oporou byla Martina Ulrichová v brance, která hned na začátku utkání kryla asi pět naprosto vyložených šancí domácí Poruby. Bohužel hráčky v poli se k jejímu výtečnému výkonu nepřidaly. Domácí postupně přidávali na agresivitě v obraně a po chybách hostů nekompromisně trestaly z rychlých útoků. Zbylých 45 minut utkání měl jednotvárný obrázek: Havlíčkův Brod ztratí míč technickou chybou a domácí hráčky nabídnutou šancí nepohrdnou a vstřelí jednoduchou branku.

To co jsme předvedli v neděli v Ostravě, bylo hodně slabé a doslova ostudné. Vůbec nerozumím některým hráčkám, jak jednoznačně podlehly tlaku domácích. Doslova se sesypaly a nebyly schopné udělat nic jiného než odevzdávat míče soupeřkám. Vůbec jsme se nedokázali srovnat s agresivní a tvrdou obranou domácích házenkářek a absolutně jsme neplnili, to co jsme si řekli, že budeme hrát. Jak tým bojoval a hrál odvážně v předchozích dvou jarních kolech, tak si v Ostravě utrhl pořádnou ostudu. Máme nyní čtrnáct dní na to, abychom se z této sprchy otřepali a připravili se na Most. Věřím, že se dokážeme v dalších jarních utkáních z této prohry poučit a nedovolit, aby se něco podobného opakovalo.

 

David Kučera

Žádné komentáře