TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

Soutěže začínají

Soutěže začínají
O tomto víkendu odehrají týmy mužů a žen své první ostré zápasy.
Jedná se o první kolo Českého Poháru. Muži sehrají svůj zápas v domácí hale dnes od 19:30 proti Sezimovu Ústí a ženy čeká v neděli zápas na půdě druholigového Milevska. Oba týmy mají za cíl postup do dalšího kola ČP a samozřejmě využijí tato utkání jako kvalitní přípravu na start nadcházejícího ligového ročníku.

Ligové sou těže začínají příští víkend.
Muži jedou v sobotu 5.9. do Telnice (začátek v 16:00), kde odehrají své první druholigové utkání v jihomoravské skupině. Utkání se se uskuteční v rámci oslav 100 let od vzniku jednoty v Telnici. Hraje se na místním venkovním hřišti. Vzhledem k tomu, že celá letní příprava našeho týmu probíhala na našem venkovním hřišti, neměl by tento fakt našim borcům vadit.
Ženy pojedou vybojovat první souboj o ligové body na  sever do Liberce. V loňském roce jsme ve vzájemných soubojích nezískali ani jediný bod, ale vždy šlo velmi vyrovnané bitvy. Holky se jistě poperou o oba body. Utkání se hraje v sobotu 5.9. od 12:00.
Starší i mladší dorostenky jedou ke svým ligovým premiérám až v neděli 6.9. do Jindřichova Hradce. Starší dorostenky hrají od 13:00 a mladší od 15:00.
Žádné komentáře