TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

Školní liga

Havlíčkobrodská školní liga v miniházené zahájena!

              V pondělí 25.1.2010 se v místní sportovní hale uskutečnilo 1. kolo havlíčkobrodské školní ligy v miniházené 4 + 1. Turnaje, který slavnostně zahájil místostarosta Města Havlíčkův Brod p. Libor Honzárek, se zúčastnily všechny čtyři přihlášené základní školy - tedy ZŠ Wolkerova, ZŠ V Sadech, ZŠ Nuselská a ZŠ Konečná. Každá škola zařadila do turnaje několik svých družstev, rozdělených do dvou  kategorií, takže se na dvou připravených hřištích vystřídalo v 18 družstvech celkem 149 dětí. Na obou hřištích pak bylo odehráno celkem 36 utkání. 
              Výsledky jednotlivých utkání nebyly až tak podstatné, mnohem důležitější bylo nasazení, bojovnost a chuť s jakou všechny děti do svých zápasů nastoupily. A díky tomu vpodstatně zvítězila všechna zúčastněná družstva. Proto už teď se všichni těšíme na další kolo, které se uskuteční v pondělí 22.2.2010, rovněž v havlíčkobrodské sportovní hale.
              Zvláštní poděkování zaslouží i děvčata z družstva starších žákyň našeho oddílu, která se po úspěšném nedělním vystoupení v prvním kole Žákovské ligy, zhostila řízení a zapisování všech proběhlých utkání.

Žádné komentáře