TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

Minižákyně 6 + 1

První mistrovský turnaj minižákyň v nové sezóně.
První mistrovský turnaj nové sezóny minižákyň v házené 6+1 se uskutečnil v neděli 20.9.2009 za krásného slunečného počasí na domácím hřišti v Havlíčkově Brodě. Vzhledem k počtu přihlášených družstev v oblastním přeboru, tedy pouze Havlíčkův Brod, SHK D-P Pardubice a Ledeč nad Sázavou a plnému počtu našich 20 malých natěšených házenkářek, jsme neoficiálně postavili do turnaje i B-tým, aby nikdo neseděl moc dlouho na lavičce a děvčata odehrála i dostatečný počet utkání. Naše holky předvedly ve všech zápasech nadšený a bojovný výkon, jak se na začátek sezony sluší a patří, za který je lze všechny jen a jen pochválit. Bylo vidět, že když se sejde odpovídající počet nažhavených dětiček a přidá se i krásné počasí, je radost se na takovou házenou dívat.

Také bych chtěl i touto cestou ještě jednou poděkovat Petru Voženílkovi z Pardubic, který se při neúčasti ani jednoho z delegovaných rozhodčích, velmi dobře zhostil řízení většiny utkání.

 A přestože výsledky pro nás nejsou až tak důležité, tak je určitě dobré si je aspoň pro pořádek připomenout:

HB A - Pardubice 17:0
           - Ledeč nad Sázavou 11:4
           - HB B 11:5

HB B - Ledeč nad Sázavou 3:15
          - Pardubice 9:8
          - HB A 5:11

Sestavy a branky:

HB A - Zychová  - Bucherová 12, Klempířová 11, Raušová 6, Hubáčková 6, Pavlasová 3,  Ďásková 1, Pavlišová, Beránková, Kučerová

HB B - Palásková - Rezlerová 8, Holzmanová 5, Fikarová 2, Krajmerová 2, Jojdová, Pecsi, Henková, Novotná, Doležalová

Žádné komentáře