Aktuálně

1.liga starších dorostenek

Jindřichův Hradec-Havlíčkův Brod 17:28 (6:14)
starší dorostenky v premiéře uspěly po přesvědčivém výkonu
Starší dorostenky hrály vyrovnanou partii pouze úvodních 10 minut. Mezi  11 a 24 minutou jana Křenková "uzamknula" branku a nepustila za svá záda jedinou střelu domácích. Naše holky naopak těžily z dobré obrany a rychlých útoků a výsledkem bylo vedení 12:3. Druhý poločas jsme již pouze kotrolovali a udržovali jisté vedení. Holky předvedly dobrý výkov obraně, ale v útočné fázi to místy značně zaskřípalo. Do příštího utkání musíme ještě zapracovat na nedostatcích, které jsme odhalili a bude to dobré.