TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

1.kolo Českého Poháru - ženy

Milevsko - Jiskra Havlíčkův Brod 21:34 (7:14)
O víkendu se hrálo 1. kolo Českého poháru v házené žen, ve kterém házenkářky havlíčkobrodské Jiskry lehce porazily celek Milevska
Sestava a branky:
Ulrichová, Vopálková - Pecková 1, Stejskalová 1, Vrbková 5, Kopicová 3, Kafková 5, Špásová 4, Herzánová 4, Krejcarová 5, Kolesová 3, Musilová 1, Šrámková 2.

Statistiku utkání naleznete: zde

Brodské hráčky se v prvním kole Českého poháru potkaly s druholigovými házenkářkami Milevska a soustředěnou hrou s množstvím gólových šancí určovaly tempo zápasu. Jiskra rychle vedla 7:0 dobrou hrou v obraně soupeřkám mnoho nedovolila. Po změně stran polevila v práci v obraně a dovolila domácím hráčkám upravit narůstající skóre Jiskry. Jiskra se dostávala do řady gólových příležitostí, některé však nedokázala plně zužitkovat a vylepšit tak závěrečný účet zápasu.


O víkendu 5.9.2009 začíná sezóna 2009/2010. Prvoligové házenkářky jedou do Liberce, muži hrající v nové sezóně 2. ligu jihomoravské oblasti hrají v Telnici a ligové dorostenky se utkají s celkem Jindřichova Hradce. Doma se pak všichni představí v sobotu 12.9.2009.

V dalším kole se naše házenkářky utkají s Českými Budějovicemi na jejich palubovce. 1.kolo ČP - Strakonice - České Budějovice 20:27. Statistiku utkání naleznete:  zde

M. Kubalová

Žádné komentáře