Aktuálně

ženy 12.kolo

1.LIGA žen (12.kolo)

DHC-SVŠ Plzeň - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:22  (13:12)

Sestava a branky DHC-SVŠ Plzeň – Boháčková K., Boháčková N., - Pousková L. 8/1, Bokrová L., Sedláčková R. 1, Lišková M. 2/1, Havlová L. 2, Písařová Z. 1, Rumlová M. 1, Srbová D., Říhová L., Bernardová A. 3
Sestava a branky Havlíčkova Brodu – Ulrichová M., Brožová K. - Pechová V., Vrbková P. 1,   Pešková M. 1, Pecková L., Kopicová P. 2, Krejcarová V. 7, Kafková L. 5, Musilová M.,               Kolesová L. 2, Stejskalová K., Šrámková Š. 4
V Plzni se hrála, rychlá a poměrně tvrdá házená se šťastným koncem pro hostující
Jiskru. Jiskra hrající velmi dobře v obraně, se brzo ujala vedení a v 15. minutě
vedla 6:3. Domácím se však podařilo do pěti minut srovnat na 8:8. Hra se
vyrovnala a začla přetahovaná o každou branku.
Havlíčkovu Brodu se tradičně nepovedl vstup do druhého poločasu a domácí hráčky zvýšily svůj náskok z první půle a v 39.minutě vedly 17:13. Pak Jiskra zpřesnila hru nenechala se znervóznit a v 51. minutě se skóre srovnalo na 18:18. Z rychlých protiútoků se brodské házenkářky ujaly vedení, ale domácím se podařilo opět vyrovnat, i když vždy z nařízených 7m hodů. Dvě minuty
před koncem se Jiskra opět ujala vedení a v nervózním závěru uhájila velmi cenné
vítězství. Pochvalu zaslouží celý tým, zejména za skvělou práci v obraně, vyzdvihnout zaslouží Martina Ulrichová v brance.