TJ Jiskra Havlíčkův Brod

oficiální stránky házenkářského klubu

Aktuálně

o víkendu uspěly pouze mladší dorostenky

O víkendu uspěl pouze tým mladších dorostenek, který porazil Jindřichův Hradec vysoko 30:16. Muži i ženy svým soupeřům podlehli těsně o gól a starší dorostenky prohrály 19:25.

2.liga Muži
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Chemička Ústí nad Labem 29:30(18:18)
Sestava a branky
Jaščeg, Fišer – Menšík, Matějů(6), Sláma(8), Slavík(4), Drozd(5), Holenda(1), Kulička(2), Dvořák(1), Zich(2), Vondra, Dymáček.

1.liga žen
TJ Astra Praha - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:17 (7:8)
Ulrichová, Vojířová - Kafková 3, Kolesová 2, Burdová 4, Krejcarová 4, Kašpírková, Šrámková 1, Pecková 1, Kopicová 1, Kvasničková 1, Herzánová, Stehlíková, Neubauerová

První jarní zápas na palubovce soupeře by se dal nazvat koncertem neproměněných šancí. Jiskra začala velmi dobře a brzy se ujala vedení. Jenže skóre zápasu se v 8. minutě zaseklo na stavu 3:2 a poté 4:3 a pro Jiskru tak začalo první dějství promarněných šancí, když výbornou práci v obraně nedokázala zužitkovat ke zvyšování skóre. I přesto se Jiskře podařilo vypracovat mírný tříbrankový náskok, aby ho však ve 30. minutě ztratila, když se jí i přes výrazný tlak skórovat nepodařilo a naopak domácí celek hrající v oslabení snížil na 7:8. Do druhého poločasu vstoupila Jiskra výborně a už ve 33. minutě vedla 10:7. Ale to bylo na dlouhou dobu ze strany Jiskry vše. 12ti minutový střelecký výpadek způsobil, že se domácím podařilo šňůrou sedmi branek zcela otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Jiskře se podařilo skórovat až ve 46. minutě a snížit na 14:11. Jiskře se podařilo opět vrátit do hry a postupně mazat náskok domácích. Závěrečnému náporu a snaze po vyrovnání se domácí ubránili a Jiskra tak přišla o další cenné body, když prohrála, stejně jako na podzim, o jedinou branku 17:18.