Aktuálně

muži 12.kolo

2.LIGA muži SVČ (12.kolo)

TJ ELP Jablonec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:23  (16:12)

Sestava  a branky Jablonce: Hlinka D., Radil M. – Mrklas J. 6, Dědeček F. 2, Svoboda S. 4, Heinl M. 6, Heinl O. 1, Matek V. 4, Meloun J. 4, Žák T. 2, Hlinka R. 3, Duben J., Drobný M. 2, Sluka M.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu Dočkal p., Jaščeg V. – Sláma M. 2, Drozd P. 6, Slavík P. 6, Dvořák J. 3, Ondvráček M. 2, Vondra R. 4, Zich T. ČK, Hyrš J., Drozd M.

V utkání byl hlavní rozdíl v proměňování vyložených střeleckých příležitostí a v procentu úspěšnosti střelby ze střední vzdálenosti. Jablonec si svou zkušeností cenné body doma pohlídal a zaslouženě zvítězil.

V prvním poločase se, po nástupu domácích (5:1) hosté probudily až v desáté minutě a celý zbytek první poloviny utkání byl vyrovnanou bitvou. Když se ve 27 minutě “dotáhli“ hosté na rozdíl tří branek vypadalo to, že ještě utkání patřičně zdramatizují. Opak byl ovšem pravdou. Nástup do druhé půle měli domácí házenkáři stejný jako na začátku utkání a do 41 minuty dokázali v podstatě rozhodnout o osudu celého zápasu (22:14). Hosté se již na vážnější odpor nezmohli a tak Jablonec v poklidu dovedl utkání do vítězného konce.

Omlouvám se za strohý komentář, ale bohužel k napsání člíánku jsem od mužů dostal pouze kopii zápisu a jednu smsku.